Pro školy a školky

 

Pro školy a školky pořádáme celou řadu aktivit v průběhu celého roku. Zakládáme si na profesionální práci a metodice výuky, ale zároveň na vstřícném přístupu k Vám i Vašim dětem.

Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři, kdy zvlášť velký důraz klademe na lyžařské kurzy, které vedou pouze instruktoři s licencí.

V kolektivu kamarádů je pro děti sportování určitě lákavější a zábavnější a na konci kurzu je všechny bezesporu potěší odměna v podobě diplomu a drobného dárku.

Věříme, že díky přátelskému přístupu a komfortnímu zázemí se u nás budou Vaše děti cítit jako v bavlnce.

V případě jakékoli poptávky pro Vaši třídu nebo celou školu nás, prosím, kontaktujte.

 

Dětský den

Zajistíme Vám pro Vaši třídu nebo celou školu dětský den, na který určitě nezapomenou. Vzhledem k vybavenosti areálu je nabídka opravdu široká. Rádi připravíme také akci podle Vašich představ a požadavků.

 

Výlet

Chtěli byste přijet s Vaší třídou  na výlet? Rádi si s Vámi domluvíme termín a podrobnosti.

Lze si také objednat výlet s programem a instruktory:
Skaláčkův sportovní den
Skaláčkovo putování za pohádkou
Program dle společné domluvy

Program obsahuje tématické stanoviště s plněním úkolů a jiných zábavných aktivit. Využíváme nejen samotný areál, ale zároveň okolní přírodu. Na závěr jsou všechny děti odměněny.

 

Škola v přírodě

V průběhu jara a podzimu nabízíme také příměstské školy v přírodě. S třídou máte k dispozici výukový sál a možnost využít venkovní prostory včetně atrakcí a oblíbené minizoo. Blízké okolí s malebnými lesy a rybníkem přímo vybízí k procházkám s případnou výukou.

Občerstvení je zajištěno v naší vlastní restauraci, kde Vám kuchaři připraví vše z čerstvých surovin a zároveň respektujeme speciální požadavky na dietní stravu.

 

Lyžařské kurzy

Kurzy jsou určené jak dětem, které ještě nestály na lyžích, tak také těm, které už mají nějaké zkušenosti.

Výuka trvá 2 hodiny včetně přestávky na občerstvení a je vedena hravou, ale metodickou formou.

Děti jsou hned na začátku rozděleny do skupin dle svých lyžařských dovedností. Samozřejmě respektujeme kamarádské vztahy a bereme na ně zřetel.

Naučí se základy lyžování nebo si vylepší již získané zkušenosti.

Poslední den kurzu je vždy věnovaný soutěžím, zábavě a předvedení rodičům toho co se naučily. Po ukončení čeká na děti drobný dárek, diplom a medaile, která určitě umocní jejich sportovní zážitek.

Výuku vedou pouze kvalifikovaní instruktoři s licencí.